hotel

   Historia, Tradycja, Nowoczesność to nie tylko przymiotniki, które opisują charakter Novel House, to także nazwy poszczególnych obiektów, w których do Państwa dyspozycji oddajemy 34 miejsca noclegowe z możliwością dostawki. Każdy z oferowanych przez nas pokoi ma osobną łazienkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

   Kierując się zasadą, iż wracając do Novel House odkrywa się go na nowo, zadbaliśmy o to, aby każdy z oferowanych pokoi miał swój niepowtarzalny charakter i styl.


      Historia to serce Novel House - dom z 1938 roku prawie w całości umeblowany meblami z okresu XIX wieku. Na parterze mieści się stylowa jadalnia, pokój konferencyjny, salon oraz kuchnia. Na piętrze znajdują się dwupokojowy apartament dla nowożeńców oraz dwie dwuosobowe sypialnie.


    Tradycja to przede wszystkim Restauracja z kominkiem znajdująca się w odrestaurowanym budynku gospodarczym z 1938 roku, w której podawane są tradycyjne, staropolskie potrawy. Wieloletnie doświadczenie naszego Szefa Kuchni gwarantuje, iż każdy posiłek będzie prawdziwą ucztą dla duszy i ciała.


    Nowoczesność to nowo zaprojektowany, przestronny budynek, w którym znajdują się dwie główne sale konferencyjno- balowe zróżnicowane pod względem wielkości oraz wystroju. Obydwie sale wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt konferencyjny, dzięki temu pozwalają na organizację szerokiego wachlarza imprez konferencyjno-bankietowych oraz przyjęć weselnych.